Nenechajte si výber vianočného osvetlenia na poslednú chvíľu!

45488257_m

Aj napriek tomu, že jeseň ešte len začala, pomaly, ale isto sa začneme pripravovať na najkrajšie sviatky v roku, akými sú Vianoce. Niektoré nevyhnutnosti síce s predstihom pripraviť nejde, ale také vianočné osvetlenie môžete vybrať pokojne aj skôr. Dostatok času na výber toho najlepšieho osvetlenia sa pozitívne odrazí na konečnom výsledku. Až sa všetky svetlá v exteriéri aj interiéri rozsvietia, razom podľahnete kúzelnej atmosfére vianočných sviatkov.

Pred kúpou vianočného osvetlenia

vyr_6294osjs_01_lPri nákupe vianočného osvetlenia je dôležité ujasniť si rozmiestnenie, dĺžku a farbu žiaroviek. V prípade rozmiestnenia si premyslite, aké priestory bude vaše vianočné osvetlenie zdobiť. Je teda dobré, ak si orientačne odmeráte, aké dlhé reťaze budete potrebovať. Pochopiteľne, že ďalšou nevyhnutnosťou je výber vhodnej farby, ktorá vám bude ladiť s ostatnými doplnkami v interiéri. Základom je biela, ktorú môžete dokombinovať aj s inými odtieňmi ako je modrá, zlatá či červená. V tejto fáze však myslite na to, že menej je niekedy viac a voľte skôr jednofarebné, maximálne dvojfarebné riešenie, aby bola celková vianočná výzdoba vkusná a nepôsobila gýčovým dojmom!

Predtým, ako sa rozhodnete pre kúpu vianočného osvetlenia, nezabudnite sa informovať o samotnej výrobe a parametroch osvetlenia. Na každom výrobku by mal byť uvedený názov o krajine, z ktorej pochádza, tiež počet žiaroviek a ďalšie parametre, vrátane návodu na použitie. Dajte však pozor, aby ste interiérové osvetlenie nepoužili v exteriéri, keďže by mohlo dôjsť k jeho poškodeniu, ba dokonca by mohlo prestať úplne fungovať! Internetový obchod www.profisvietidla.sk ponúka na predaj profi svietidlá SK – vianočné led osvetlenia pre mestá a obce, vonkajšie vianočné osvetlenia, vianočné LED reťaze, vianočné LED osvetlenia na stromček a mnoho ďalšieho!

Autorské právo: gajus / 123RF Reklamní fotografie